O nás

Kamila Murariková

Daseinsanalytik, poradenství pro rodiče, montessori terapie

Daseinsanalytické poradenství je pro mne prostorem hluboce lidským, kde mohu spatřit sílu i křehkost každého z vás, kdo nalezl odvahu se tudy vydat. Jsem trpělivým svědkem vašich smutků, starostí i radostí a těšívám se na zázraky, které přicházejí tu a tam, nenápadně a s ostychem, a o to víc jsou zářivé. Kráčím s klientem po malých krůčcích nebo tryskem po jeho cestě tak, jak potřebuje a jak si to situace žádá.


Eliška Syrovátková

Daseinsanalytik, poradce pro pozůstalé, Sandtray terapeut

Daseinsanalýza je pro mě velmi lidské, osobní a bezprostřední setkání s druhým člověkem. V plném soustředění jemné terapeutické práce vzniká bezpečný prostor pro váš jedinečný příběh, se kterým do terapie přicházíte. Během společného rozhovoru otevíráme porozumění pro významy, a tím i možnosti vaší životní situace. S možnostmi se objevuje také svoboda žít svůj vlastní život.


Ivana Benešová

Kouč ICF, akreditovaný výživový poradce a instruktor pohybu

Poradenství při změně životního stylu je pro mne především setkáním člověka s člověkem. Je zastavením a vhledem do unikátního životního příběhu každého z vás. Díky společnému rozhovoru docházíme k porozumění tomu, co potřebujete a chcete změnit. Věřím tomu, že nikdy není pozdě vykročit novým směrem.


Milan Pešák

Daseinsanalytik, supervizor v sociálních službách, kouč

V terapii mi jde o laskavé přijetí a lidskou důstojnost. Mám cit vidět to, co se nedá vidět očima. Vnímám každého z vás jako člověka a ne diagnózu. Díky bohatým zkušenostem vím, že život není černobílý. Přesto věřím, že můžeme být zodpovědní za to, jak žijeme vlastní osud. Neslibuji to, co nemohu splnit, ale nabízím vám možnost krok za krokem pracovat na tom, s čím ke mně přicházíte a měnit to k lepšímu.

Momentálně nepřijímám nové klienty.

Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je, tak má být, co je,
a nemá být, co není, jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich

Domluvte si s námi termín setkání

Vytvořte si webové stránky zdarma!